Maślicka - Niepubliczne przedszkole i kluby malucha

Klub dziecięcy Qbusiowa Kraina
ul. Maślicka 176/2 i 5
odwiedź nas na
Niepubliczny Klub Dziecięcy Qbusiowa Kraina przy ul. Maślickiej 176/ 2 i 5 we Wrocławiu stworzyliśmy dla dzieci w wieku do 3 lat.

Jest to bardzo kameralne miejsce, zaadoptowane w budynku mieszkalnym, z niepowtarzalną atmosferą i bliskością dla Rodziców mieszkających w pobliżu.

W obiekcie znajdują dwa mieszkania, przystosowane na klub dziecięcy, każde składające się z dwóch sal i kuchni (wydawalnia posiłków) z aneksem zmywalni naczyń stołowych oraz pomieszczeniami higieniczno-sanitarnymi.

Zaplecze żywieniowe funkcjonuje na bazie gotowych potraw, dostarczanych na zasadzie cateringu (KANZEON Katering Wrocławski).

Placówka czynna jest przez cały rok szkolny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00 (z nielicznymi wyjątkami).

Placówka posiada taras i niewielki ogród przeznaczony na plac zabaw.

Joanna Rowińska
Dyrektor placówki
Z przyjemnością informujemy, iż w placówce istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie z programu Maluch+ oraz Urzędu Miasta Wrocław.
Godziny otwarcia:

Adres biura: