Bogatyńska - Niepubliczne przedszkole i kluby malucha

TYTUŁ PROJEKTU:
Wesołe Maluchy- aktywni Rodzice
DOFINANSOWANIE:
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020
Nasz nowy Niepubliczny Klub Dziecięcy Kubusiowa Dolina przy ul. Bogatyńskiej 4U/1 we Wrocławiu stworzyliśmy dla dzieci w wieku do 3 lat.

Od początku lokal projektowano z przeznaczeniem na klub dziecięcy, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort naszych podopiecznych. W obiekcie znajduje się zespół pomieszczeń zaplecza bloku żywienia, składającego się z kuchni (wydawalnia posiłków) oraz zmywalni naczyń stołowych wraz z pomieszczeniami higieniczno-sanitarnymi. Dla naszych milusińskich przygotowalismy dwie duże sale zabaw z nowym wyposażeniem.

Zaplecze żywieniowe funkcjonuje na bazie gotowych potraw, dostarczanych na zasadzie cateringu (KANZEON Katering Wrocławski).

Placówka czynna jest przez cały rok szkolny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00 (z nielicznymi wyjatkami).

Joanna Rowińska
Dyrektor placówki