O NAS - Niepubliczne przedszkole i kluby malucha

O nas
    W naszych placówkach dzieci czują się dobrze, są bezpieczne, uśmiechnięte i zadowolone, a dzięki szerokiej gamie kreatywnych  zabaw i ćwiczeń poznają i odkrywają otaczający świat, na miarę swoich potrzeb i możliwości. Proponujemy milusińskim nowocześnie wyposażone i przestronne sale, szatnie, łazienki, korytarze czy plac zabaw. Zapewniamy im bogatą i ciekawą ofertę edukacyjną. Nasza działalność wychowawczo-edukacyjna  skupia się wokół rozwijania potencjału twórczego dziecka, jego talentów, zdolności czy zainteresowań. Dajemy dzieciom poczucie, że są potrzebne, że mogą, że potrafią. Stawiamy na równość szans oraz poszukiwanie i doświadczanie.

Korzystamy z najnowszych programów wychowania przedszkolnego oraz wypracowanych własnych metod i form. W pracy z dziećmi wykorzystujemy różnorodne, coraz to nowsze pomoce edukacyjne. Wszystkie proponowane przez nas działania są ze sobą integralnie powiązane tzn. obejmują zabawy i zajęcia rozwijające mowę, myślenie, pojęcia matematyczne, samodzielność, kreatywność, aktywność muzyczną, plastyczną, techniczną, motoryczną oraz zdrowotną w kontaktach ze środowiskiem przyrodniczo-społecznym. Promujemy zdrowy styl życia kształtując postawy prozdrowotne. Ponadto, zapewniamy dzieciom terapię logopedyczną oraz pomoc psychologiczno – pedagogiczną w oparciu o przygotowane  indywidualne programy terapeutyczne, indywidualne programy wczesnego wspomagania rozwoju dziecka – dbamy o dzieci ze specjalnym potrzebami edukacyjnymi.
PROGRAM
Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasz program (zgodny z wytycznymi MEN) był rozwijający i interesujący. Wasze pociechy czeka bogaty wybór zajęć dodatkowych, w tym artystycznych. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, gimnastykę korekcyjną, rytmikę, zajęcia z elementami integracji sensorycznej, dogoterapię, zajęcia artystyczne i in. W trakcie trwania roku przedszkolnego mamy spotkania z teatrem i występy muzyczne. Dzieci są pod opieką psychologa i logopedy.
Zajęcia ruchowe i muzyczne dadzą Dzieciom nie tylko mnóstwo radości i dobrej zabawy, ale też pozwolą rozwijać umiejętności, bardzo przydatne w dalszym życiu. Bo kreatywne dzieci to szczęśliwe i spełnione dzieci!
Łączymy różne nurty i style wychowawcze, wybierając te elementy, które zgodnie z naszym doświadczeniem najlepiej wspierają rozwój dziecka.

RODZINNA ATMOSFERA
U nas dzieci czują się jak w domu! Codzienny uśmiech, ciepło i życzliwość, jaką darzy się cała społeczność Domino sprawia, że klimat naszych placówek jest niepowtarzalny. Dla Waszych dzieci i dla Was stworzyliśmy miejsce przyjazne rodzinom, w którym realizujemy wizję nowoczesnej placówki stymulującej rozwój najmłodszych. Wiemy, że pierwsze lata życia człowieka są kluczowe dla jego dalszego rozwoju.

TERAPIA NAJMŁODSZYCH
Wspieramy dzieci z trudnościami oraz zapewniamy zajęcia specjalistyczne. Realizujemy orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego i opinię o wczesnym wspomaganiu rozwoju. Prowadzimy zajęcia z integracji sensorycznej, zajęcia logopedyczne i z psychologiem, muzykoterapię, bajkoterapię i terapię uwagi słuchowej metodą A. Tomatisa.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
U podstaw naszej wspólnej pracy leży przekonanie, że każde dziecko jest niepowtarzalne, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Każde ma inne potrzeby, inny temperament, inny zasób umiejętności i zdolności. Priorytetem dla nas jest spełnienie wszystkim potrzeb dziecka.

AUTORSKIE I OGÓLNOPOLSKIE PROGRAMY
Stawiamy na kreatywność i innowacyjność! Bierzemy udział w projektach ogólnopolskich. Tworzymy własne programy dydaktyczne.

ZAPEWNIAMY:
- fachową opiekę dzieci od 2,5 lat (przedszkole)
- fachową opiekę dzieci od roku do 3 lat (klub dziecięcy)
- rodzinną atmosferę,
- wykwalifikowaną kadrę,
- bezpłatne i płatne zajęcia dodatkowe,
- dogodne godziny pracy placówek,
- łagodną adaptację,
- edukację przyjazną dzieciom,
- szeroki wachlarz imprez okolicznościowych,
- zdrowe i smaczne posiłki uwzględniające zasady żywienia dzieci,
- sale dydaktyczne przygotowane do pracy z dziećmi zaaranżowane w miły, przytulny sposób, profesjonalnie zagospodarowane w pomoce dydaktyczne zachęcające dzieci do ciągłego rozwoju,
- nowy budynek,
- dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie.
Godziny otwarcia:

Adres biura: