Rekrutacja - Przedszkole Domino

PROWADZIMY REKRUTACJĘ NA ROK SZKOLNY 2020/2021!                                                                                                          SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZA POMOCĄ FORMULARZA KONTAKTOWEGO, MESSENGERA FB LUB ZADZWOŃ!
DRODZY RODZICE!

z przyjemnością informujemy, że rozpoczeliśmy rekrutację do naszego Przedszkola i Klubów Dziecięcych na rok
2020/2021!
Wszystkich zainteresowanych Rodziców
(dane kontaktowe w stopce strony lub zakładce KONTAKT).

Bardzo prosimy, aby w tytule email wpisać adres placówki, jakiej dotyczy zapytanie.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Klub Dziecięcy ul. Karmelkowa 8a, Wrocław:

możliwe dofinansowanie z UM - zarejestruj się na stronie Urzędu Miasta Wrocławia.
dostępne miejsca komercyjne

Klub Dziecięcy ul. Stanisławowska 58/1, Wrocław

dostępne miejsca komercyjne

Klub Dziecięcy ul. Maślicka 176/2 i 5, Wrocław

możliwe dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. SPRAWDŹ!

Klub Dziecięcy ul. Bogatyńska 4U/1, Wrocław

możliwe dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. SPRAWDŹ!

Formularze rekrutacyjne na dole zakładki REKRUTACJA!
ADAPTACJA DZIECI W PLACÓWCE

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla dziecka przyjście do przedszkola lub do klubu dziecięcego to wielkie wydarzenie. Chcemy maksymalnie ułatwić rodzicom i dzieciom tę zmianę w życiu całej rodziny. Przygotowaliśmy specjalny program adaptacyjny. Dziecko zapoznaje się z przedszkolem i klubem dziecięcym i nauczycielami/ opiekunami stopniowo, przez kilka/kilkanaście dni. Jak to wygląda w praktyce?

Etap 1: Dziecko przychodzi na zajęcia na 15 min. do 1 godziny.

Pierwsze dni są trudne, więc by dzieci mogły poczuć się pewnie i bezpiecznie w nowym dla nich miejscu, skracamy czas pobytu w placówce, w zależności od danego dziecka (bardzo indywidualna kwestia). Chcemy, by odkryły, że w naszym przedszkolu i klubie dziecięcym można ciekawie spędzić dzień. W tym dniu rodzice są „pod telefonem”.

Etap 2: Powtarzamy schemat pierwszego dnia.

To naturalne, że dzieci są różne. Każde jest wyjątkowe. Dlatego też chcemy, by dziecko stopniowo czuło się coraz pewniej. Dziecko może przekonać się, że u nas po prostu jest wesoło i ciekawie!

Etap 3: Powtarzamy schemat drugiego dnia wydłużając pobyt dziecka o określoną liczbę godzin/minut.

Gdy nasz podopieczny nabierze do nas zaufania i poczuje się u nas swobodnie, można czas stopniowo wydłużać, aż w końcu pozostawić go u nas w docelowym wymiarze godzin.

W klubie dziecięcym dzieli się adaptację na czas do drzemki i kolejny etap to dziecko zostaje na drzemkę w placówce.
Będzie już wtedy w pełni Żłobkowiczem i/ lub Przedszkolakiem!

Z A P R A S Z A M Y !
D O W N L O A D