O nas - Przedszkole Domino

PROWADZIMY REKRUTACJĘ NA ROK SZKOLNY 2020/2021!                                                                                                          SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZA POMOCĄ FORMULARZA KONTAKTOWEGO, MESSENGERA FB LUB ZADZWOŃ!
PROGRAM

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasz program (zgodny z wytycznymi MEN) był rozwijający i interesujący. Wasze pociechy czeka bogaty wybór zajęć dodatkowych, w tym artystycznych. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, gimnastykę korekcyjną, rytmikę, zajęcia z elementami integracji sensorycznej, dogoterapię, zajęcia artystyczne i in. W trakcie trwania roku przedszkolnego mamy spotkania z teatrem i występy muzyczne. Dzieci są pod opieką psychologa i logopedy.

Zajęcia ruchowe i muzyczne dadzą Dzieciom nie tylko mnóstwo radości i dobrej zabawy, ale też pozwolą rozwijać umiejętności, bardzo przydatne w dalszym życiu. Bo kreatywne dzieci to szczęśliwe i spełnione dzieci!

Łączymy różne nurty i style wychowawcze, wybierając te elementy, które zgodnie z naszym doświadczeniem najlepiej wspierają rozwój dziecka.

RODZINNA ATMOSFERA

U nas dzieci czują się jak w domu! Codzienny uśmiech, ciepło i życzliwość, jaką darzy się cała społeczność Domino sprawia, że klimat naszych placówek jest niepowtarzalny. Dla Waszych dzieci i dla Was stworzyliśmy miejsce przyjazne rodzinom, w którym realizujemy wizję nowoczesnej placówki stymulującej rozwój najmłodszych. Wiemy, że pierwsze lata życia człowieka są kluczowe dla jego dalszego rozwoju.

TERAPIA NAJMŁODSZYCH

Wspieramy dzieci z trudnościami oraz zapewniamy zajęcia specjalistyczne. Realizujemy orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego i opinię o wczesnym wspomaganiu rozwoju. Prowadzimy zajęcia z integracji sensorycznej, zajęcia logopedyczne i z psychologiem, muzykoterapię, bajkoterapię i terapię uwagi słuchowej metodą A. Tomatisa.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

U podstaw naszej wspólnej pracy leży przekonanie, że każde dziecko jest niepowtarzalne, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Każde ma inne potrzeby, inny temperament, inny zasób umiejętności i zdolności. Priorytetem dla nas jest spełnienie wszystkim potrzeb dziecka.

AUTORSKIE I OGÓLNOPOLSKIE PROGRAMY

Stawiamy na kreatywność i innowacyjność! Bierzemy udział w projektach ogólnopolskich. Tworzymy własne programy dydaktyczne.

ZAPEWNIAMY:

- fachową opiekę dzieci od 2,5 lat (przedszkole)

- fachową opiekę dzieci od roku do 3 lat (klub dziecięcy)

- rodzinną atmosferę,

- wykwalifikowaną kadrę,

- bezpłatne i płatne zajęcia dodatkowe,

- dogodne godziny pracy placówek,

- łagodną adaptację,

- edukację przyjazną dzieciom,

- szeroki wachlarz imprez okolicznościowych,

- zdrowe i smaczne posiłki uwzględniające zasady żywienia dzieci,

- sale dydaktyczne przygotowane do pracy z dziećmi zaaranżowane w miły, przytulny sposób, profesjonalnie zagospodarowane w pomoce dydaktyczne zachęcające dzieci do ciągłego rozwoju,

- nowy budynek,

- dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie.
Zapraszamy do śledzenia nas na
"...Dziecko jest chodzącym cudem,
jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym..."
                                        - cyt. Phil Bosmans