COVID16 - Przedszkole Domino

Procedury w placówkach DOMINO obowiązują do odwołania!

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko lub przyprowadzić po przerwie do placówki przedszkolnej lub żłobkowej  mają obowiązek na 3 dni robocze poprzedzające dzień przyjścia dziecka do placówki przedłożyć drogą mailową na adres domino.przedszkole@gmail.com oświadczenie rodzica, w którym oświadczają, że z uwagi na obowiązki zawodowe nie mają możliwości sprawowania dziennej opieki nad dziećmi oraz, że dziecko ani członkowie najbliższej rodziny nie wykazują objawów infekcji oraz nie mieli kontaktu z osobą objętą kwarantanną.

WAŻNE:

- do placówki można wejść tylko stosując środki ochrony osobistej (maseczka, przyłbica),
- do placówki mogą być przyprowadzane tylko dzieci zdrowe bez objawów chorobowych,
- dzieci są przyprowadzane oraz odbierane tylko przez osoby zdrowe,
- jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych nie wolno przyprowadzać dziecka do placówki. Placówka powinna zostać o tym fakcie poinformowana.
- dzieci do placówki nie zabierają żadnych pieluszek, zabawek, koców, poduszek, przytulanek itp.

Dokumenty do pobrania:

ADRES BIURA: